Předplatné časopisu a prodej čísel

Mohu si předplatit časopis?

Časopis je rozesílán školám, které jsou členy Asociace waldorfských škol ČR, a dále podporovatelům waldorfské pedagogiky, kteří přispívají na její podporu. Kromě toho je možné koupit některá starší čísla časopisu ze skladových zásob.

Podpora waldorfské pedagogiky

Chcete-li

  • napomoci uskutečňování waldorfské pedagogiky u nás
  • přispět k vytvoření pluralitní vzdělávací nabídky v ČR, jejíž součástí budou i waldorfské školy a další alternativy, a podpořit vytvoření svobodného vzdělávacího prostředí, kde bude práce iniciativních a reformních pedagogů ceněna, nikoli byrokraticky blokována
  • být informováni o dění ve waldorfských školách a čerpat inspiraci ze zkušeností českých i zahraničních pedagogů, včetně množství podnětů pro sebevzdělávání

objednejte si časopis a staňte se PŘÍZNIVCEM WALDORFSKÉ PEDAGOGIKY jako přispěvatel Asociace waldorfských škol ČR.


Svým příspěvkem podpoříte vše, co AWŠ obstarává pro waldorfské školy i širší veřejnost. Mimo jiné podpoříte

  • vzdělávací semináře waldorfské pedagogiky a další kulturní a vzdělávací akce – přednášky, umělecké kurzy atd.
  • vydávání původní české i překladové pedagogické literatury, která se zabývá klíčovými výchovně vzdělávacími otázkami, včetně metodických materiálů
  • poskytování pomoci waldorfským iniciativám a vznikajícím školám
  • prosazování práva na svobodnou volbu vzdělávání u nás; tak, aby o způsobu vzdělávání svého dítěte mohl rozhodovat informovaný rodič (a nikoli diktát úředníka)
  • s předstihem Vám předáme i další informace – o aktuálních událostech, vzdělávacích seminářích, divadelních představeních, koncertech, bazarech atd.

Jako podporovatele Vás budeme informovat o dění ve waldorfských školách, principech celostní pedagogiky, i o mnoha dalších, souvisejících tématech.

Pokud nás podpoříte příspěvkem alespoň 600 Kč ročně (od roku 2024), obdržíte navíc 4x ročně časopis Člověk a výchova.

Pokud potřebujete doplňující informace nebo se chcete domluvit na specifických podmínkách Vašeho přispěvatelství, kontaktujte nás laskavě na objednavky@waldorf.cz nebo na telefonu 607 955 831.

Prodej starších čísel

V prodeji jsou starší čísla časopisu ze skladových zásob. Ne všechna vydání jsou skladem – na stránce s přehledem všech vydaných čísel se dozvíte, která čísla je možné objednat.

V případě zájmu o některé z nich nás kontaktujte na objednavky@waldorf.cz nebo na telefonu 607 955 831.